DESIGNO

Dekorasyon sektöründe 15 yıla yaklaşan tecrübesini, kendi alanlarında dünya lideri markaların gücü ile birleştiren DesignoContracts, başta turistik tesisler olmak üzere ofis, hastane ve konut projelerine fonksiyonel, estetik ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

DesignoContracts duvar kaplaması, perdelik/döşemelik tekstil ürünleri konusunda faaliyet göstermekte, standart ürün koleksiyonunun yanı sıra özel renk ve desen çalışmaları ile butik ürünler de tedarik etmektedir. Tekstil tabanlı vinil duvar kaplamasını, dekoratif amaçlı kullanımının yanı sıra, Türkiye’de inşaat ve turizm sektörünün hem dekoratif hem de fonksiyonel amaçlı yararlandığı, endüstriyel bir malzeme konumuna getiren ilk firmadır.

Dinamik ekibi, kaliteli hizmeti, piyasaya sunduğu ürün çeşitliliği ile kısa zamanda benzerleri arasından sıyrılarak yurtiçi ve yurtdışında birçok projeyi başarıyla tamamlamış, son yıllarda sektörde en çok tercih edilen firma haline gelmiştir. Ülkemizde dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren birçok önemli dizayn firmasını ve dünyanın en iyi duvar kaplaması üreticilerini temsil etmektedir."