DUVAR

Tekstil Tabanlı Vinil Nedir?

Amerika’da yüksek teknoloji ile uluslararası standartlarda üretilen, sayısız renk ve doku seçeneğine sahip dekoratif ve kaliteli ürünlerdir. Tekstil taban (osnaburg, örgülü taban, pislikleri örtme özelliği vardır) polyester ipliğidir. Otel, işyeri, hastane, laboratuar, konut ve restoranlar gibi yoğun kullanımlı mekanların yanı sıra ıslak hacimli mekanlarda bile, buhardan etkilenmeyen özelliği sayesinde, seramik yerine kullanılabilir.
1.5 mm2’ye kadar duvardaki çatlaklıkları ve bozuklukları kapatır. Bakteri yok edici ve küf önleyici maddeler barındıran özelliği sayesinde rutubet ve küf oluşumunu engeller.

Designo'da Hangi Markaları Bulabilirsiniz?

J.Josephson Inc.

Amerika’nın en büyük ve en köklü duvar kaplaması üreticilerinden biri olan J. JOSEPHSON, hızlı ve kaliteli üretimi; her sene yenilenen renk ve desen koleksyionu ile ülkemizde en çok tercih edilen ve ABD’nin en yüksek kalitesini makul maliyetlerde sunan duvar kaplaması markasıdır.

Versa

Klasikten moderne yenilikçi, yaratıcı ürün yelpazesi ve sayısız renk seçenekleri ile Amerika’nın önde gelen duvar kaplaması markası olan Versa, yüksek ürün kalitesi ile öne çıkmakta ve dünya üzerinde en çok tercih edilen duvar kaplaması markaları arasındaki yerini korumaktadır.

Tower

Lsi

Dünya üzerinde 60 ülkeyi aşan distribütörlükler ile yaygınlığını sürdüren duvar kaplaması üreticisi marka, zengin koleksiyonu , lüks desen arşivi ile tercih edilmektedir. Geniş renk seçeneklerini üstün üretim teknolojisi ile birleştiren marka sektörün liderleri arasındadır.

Plexus

Cirqa

Wolf Gordon

Wolf-Gordon aileden gelen kökeniyle, tasarım dünyasını yakından takip eden, halen gelişmekte olan, kaliteyi samimiyetle birleştirmiş bir markadır. Müşterilerine, herkese hitap edebilecek geniş bir ürün ve fiyat ağı sunmaktadır.

Jolie Papier

Duvar Kağıdı Nedir?

Yapım Aşamasında

Designo'da Hangi Markaları Bulabilirsiniz?

Phillip Jeffries