Perdelik Tekstil
Designtex

1961 yılında Harry Paley ve Ralph Saltzman ortaklığıyla kurulmuş, köklü bir firmadır. 1962 yılında ilk ürünleri olan alev almazlık özelliği olan kumaşı piyasaya sürmüşlerdir. Günümüzde ise ortaklıklarını genişleterek, müşterilerine çok geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet sunmaktadırlar. Üretimini yaptıkları ürünler; farklı materyallerden üretilmiş döşemelik ve perdelik kumaşlar, tekstil tabanlı vinil duvar kaplamaları ve dekoratif duvar kaplamalarıdır. Yıllar geçtikçe büyüyen firmanın Denver, Chicago, New York, Dallas, Washington, St Louis, ve New York’da şubeleri bulunmaktadır. Bu şubelerin dışında dünyanın dört bir yanında temsilcilikleri ve showroomları da mevcuttur. Birçok kez dünya çapında tasarım ödülleri kazanmışlardır. Kaliteli ürünlerinin yanısıra, enerjiyi verimli kullanarak karbon salımını en iyi seviyeye indirmişlerdir ve karbon nötr, çevre dostu bir firmadır.

Desingtex’in ürettiği perdelik tekstil ürünlerinin örneklerini görebilmek için lütfen aşağıdaki görsellere tıklayınız. Tüm koleksiyonu görebilmek için lütfen ofisimizden randevu alınız.

Önemli Not: Ürünlerin orijinal renkleri ile, ekran renkleri farklılık gösterebilir. Lütfen sipariş vermeden önce satış temsilcilerimizden ürüne ait örnek talep ediniz.

Desen Adı : Continuum
Desen Adı : Eccleston
Desen Adı : Groovy Stripe
Desen Adı : Haori
Desen Adı : Kildare
Desen Adı : Monument
Desen Adı : Progress
Desen Adı : Province
Desen Adı : Salt Waves
Desen Adı : Seaside Plaid Too
Desen Adı : Sugar Lash
Desen Adı : Synergy
Desen Adı : Twig
Desen Adı : Vector