Duvar Kaplamaları
J. Josephson Inc.

1935 YILINDA Max Goodman tarafından kurulmuştur, Kuzey Amerika’nın en büyük tekstil tabanlı vinil duvar kaplaması üreticilerinden biridir, 50’nin üzerinde ülkeye ürünlerini ithal etmektedirler. Günümüzde üçüncü nesil olan Mark Goodman ve Bonny Goodman tarafından yönetilmektedir. Üretim tesisleri South Hackensack, New Jersey’de bulunmaktadır. Ürünlerini müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için, ellerinden gelen en kısa sürede üretip teslim etmektedirler. Çok geniş bir baskı portfolyosuna sahiplerdir. J. Josephson’ın tüm dünyada satışa sunduğu, beş adet alt markası mevcuttur. Bunlar web-sitemizde örneklerini de görebileceğiniz Bolta, Genon, Symphony, Tower ve Vycon markalarıdır. Firma müşteri isteği doğrultusunda farklı renk ve desenlerde, istenilen metrajda özel üretim imkanı da sağlamaktadır. Ürünlerinin tamamının Alevalmazlık (fr), zehirli gaz (ASTM Tunnel Test), renk solması (Ultraviolet), yıkanabilirlik, üzerinde statik olarak kir ve koku barındırma (Bioproof) ve yırtılma (Martindale) testlerinden A sınıfı olarak kabul edilen en yüksek değerlerle ödüllendirilmiş özelliklere sahiptir. Ayrıca ıslak zemin olan mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

J.Josephson firmasının ürettiği tekstil tabanlı vinil duvar kaplaması örneklerini görebilmek için lütfen aşağıdaki görsellere tıklayınız. Tüm koleksiyonu görebilmek için lütfen ofisimizden randevu alınız.

Önemli Not: Ürünlerin orijinal renkleri ile, ekran renkleri farklılık gösterebilir. Lütfen sipariş vermeden önce satış temsilcilerimizden ürüne ait örnek talep ediniz.