Duvar Kaplamaları
Philip Jeffries

30. yıllarına girerken, Philip Jeffries el yapımı duvar kaplamalarında, bulundukları endüstrinin lideri haline gelmiştir. 1976 yılında, Eric Bershad tarafından, 10 adet hasırla işe başlayan firma, şu anda eşsiz ve yüksek kalitede duvar kaplamaları imal ve ithal etmektedir. Şuanda Philip Jeffries Ltd. Japon kağıt örgüsü, altın varak, hasır, kenevir, ipek, keten, granit, rafya vb. eşsiz birçok doğal ürün içeren 1000’den fazla el yapımı duvar kaplaması stoğuna sahiptir.

Eric Bershad’ın duvar kaplamaları konusundaki mükemmelliyetçi tutumu, oğulları Philip ve Jeffrey Bershad aracılığıyla nesilden nesile aktarılmıştır. Philip işletmenin başkanlığını yaparken, kardeşi Jeffrey yönetim ofisi şefliği görevini üstlenmiştir. Eric, Philip ve Jeffrey tasarım dünyasını daha da güzelleştirebilmek ve duvar kaplaması endüstrisinin aranan yüzü olabilmek için yetenekli sanatçılarla ve zanaatkarlarla çalışmaktadırlar.

Yüksek kalite ürünler, firmanın arzularıyla birleşerek mükemmel müşteri hizmeti sunmalarını sağlamaktadır. Mimarlardan ve iç tasarımcılardan oluşan müşteri ağı, göze çarpan tüm duvar kaplaması ürünlerini, Philip Jeffries LTD’den edinme deneyimini tatmışlardır. Tasarımdan, tedarik ve kurulum aşamasına kadar Philip Jeffries çok özel bir duvar kaplaması deneyimi sunmaktadır. Ana ofisi Fairfield, New Jersey’de olan Philip Jeffries, galerileri ve satış temsilcileriyle dünya çapında bir ticaret ağı sağlamaktadır.

Philip Jeffries LTD.’in ürettiği dekoratif duvar kaplaması örneklerini görebilmek için lütfen aşağıdaki görsellere tıklayınız.Tüm koleksiyonu görebilmek için lütfen ofisimizden randevu alınız.

Önemli Not: Ürünlerin orijinal renkleri ile, ekran renkleri farklılık gösterebilir. Lütfen sipariş vermeden önce satış temsilcilerimizden ürüne ait örnek talep ediniz.

Desen Adı : Manila Hemp
Desen Adı : Chevron Chic
Desen Adı : Mystic Weave
Desen Adı : Braided Walls
Desen Adı : Its greek to me
Desen Adı : Chinois Our Way
Desen Adı : Chinois Our Way
Desen Adı : Pisces