Duvar Kaplamaları
Designtex

1961 yılında Harry Paley ve Ralph Saltzman ortaklığıyla kurulmuş, köklü bir firmadır. 1962 yılında ilk ürünleri olan alev almazlık özelliği olan kumaşı piyasaya sürmüşlerdir. Günümüzde ise ortaklıklarını genişleterek, müşterilerine çok geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet sunmaktadırlar. Üretimini yaptıkları ürünler; farklı materyallerden üretilmiş döşemelik ve perdelik kumaşlar, tekstil tabanlı vinil duvar kaplamaları ve dekoratif duvar kaplamalarıdır. Yıllar geçtikçe büyüyen firmanın Denver, Chicago, New York, Dallas, Washington, St Louis, ve New York’da şubeleri bulunmaktadır. Bu şubelerin dışında dünyanın dört bir yanında temsilcilikleri ve showroomları da mevcuttur. Birçok kez dünya çapında tasarım ödülleri kazanmışlardır. Kaliteli ürünlerinin yanısıra, enerjiyi verimli kullanarak karbon salımını en iyi seviyeye indirmişlerdir ve karbon nötr, çevre dostu bir firmadır.

Desingtex’in ürettiği tekstil tabanlı vinil duvar kaplaması örneklerini görebilmek için lütfen aşağıdaki görsellere tıklayınız. Tüm koleksiyonu görebilmek için lütfen ofisimizden randevu alınız.

Önemli Not: Ürünlerin orijinal renkleri ile, ekran renkleri farklılık gösterebilir. Lütfen sipariş vermeden önce satış temsilcilerimizden ürüne ait örnek talep ediniz.

Desen Adı : Akoya
Desen Adı : Belgrave
Desen Adı : Biwa
Desen Adı : Cabas
Desen Adı : Comingle
Desen Adı : Fossil Leaf
Desen Adı : Interlace
Desen Adı : Jute
Desen Adı : Push-It
Desen Adı : Kyoto
Desen Adı : Stingray
Desen Adı : Superblock
Desen Adı : Tropea
Desen Adı : Vapour
Desen Adı : JP-029