Duvar Kaplamaları
Designo Collection

Designo Collection ürünlerimiz, temsilciliğini yaptığımız tekstil tabanlı vinil duvar kaplaması firmalarının ürünleri arasından, müşteri talepleri göz önünde bulundurularak seçilmiştir. Bu ürünleri İstanbul stoklarımızda, devamlı olarak, yüksek metrajlarda(1000 m2) bulundurmaktayız. Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek, ürünlerin stok miktarı hakkında güncel bilgi alabilirsiniz. Ürünler kargo ile veya anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları aracılığı ile max. 1-2 iş günü içerisinde müşterilerimize en hızlı şekilde teslim edilmektedir. İstanbul içi veya yakın çevre iller için aynı gün içerisinde de teslimat yapılabilmektedir.
Designo Collection başlığı altında kendi oluşturduğumuz 6 adet koleksiyon bulunmaktadır. Koleksiyonlarımıza ait katalogları müşteri temsilcilerimizden talep edebilir veya ofisimizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Koleksiyonlarımıza ait örnek ürünlere ise aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;

Önemli Not: Ürünlerin orijinal renkleri ile, ekran renkleri farklılık gösterebilir. Lütfen sipariş vermeden önce satış temsilcilerimizden ürüne ait örnek talep ediniz.

Koleksiyonlarımız;

Smartbasics
J.Josephson I - Type 1
J.Josephson II - Type 1
J.Josephson Collection I - Type 2
J. Josephson Collection II - Type 2
Designo Solutions I
Versa Selection I