Duvar Kaplamaları
Laminated Services Inc.

Firma 1955 yılında kurulmuş, Amerika’nın en büyük tekstil tabanlı vinil duvar kaplaması üreticilerinden biridir ve 50’nin üzerinde ülkeye ürünlerini ithal etmektedirler. Üretim merkezleri Louisville, Kentucky, New Albany ve New Castle, Indiana’dır. Duvar kaplamalarının tamamı NSF/ANSI 342 isimli, kapsamlı sürdürülebilirlik sertifikasına sahiptir. Birleşik Milletlerin şart koştuğu, sağlık, iş hukuku, güvenlik, çevre ve kalite kanunlarına ve yönetmeliklerine uygun olarak üretim yapmaktadırlar. Ürünlerin tamamı LOW VOC üretilmektedir, yani daha az zehirli gaz salınımına sahiptirler. Tıpkı J. Josephson firmasında olduğu gibi, bütün ürünler Alevalmazlık (fr), zehirli gaz (ASTM Tunnel Test), renk solması (Ultraviolet), yıkanabilirlik, üzerinde statik olarak kir ve koku barındırma (Bioproof) ve yırtılma (Martindale) testlerinden A sınıfı olarak kabul edilen en yüksek değerlerle ödüllendirilmiş özelliklere sahiptir. Ayrıca ıslak zemin olan mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Baskı ve renk çeşitliliği ile çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptirler. Web-sitemizde örneklerini görebileceğiniz Versa ve WorldWide Wallcovering (WWW) isimli iki adet alt markaya sahiptirler.

Laminated Services Inc. firmasının ürettiği tekstil tabanlı vinil duvar kaplaması örneklerini görebilmek için lütfen aşağıdaki görsellere tıklayınız. Tüm koleksiyonu görebilmek için lütfen ofisimizden randevu alınız.

Önemli Not: Ürünlerin orijinal renkleri ile, ekran renkleri farklılık gösterebilir. Lütfen sipariş vermeden önce satış temsilcilerimizden ürüne ait örnek talep ediniz.

Desen Adı : test